Prince of Persia: The Two Thrones

Prince of Persia: The Two Thrones dla Java

Mroczna strona Prince of Persia na telefony Java

Prince of Persia: The Two Thrones to gra zręcznościowa na telefony Java. Teraz nie musisz mieć potężnego komputera PC lub drogiej komórki, aby zagrać w Prince of Persia. Jeśli szukasz wciągającej gry z mnóstwem akcji, pobierz Prince of Persia: The... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zrónicowane poziomy
  • Wciągająca
  • Mroczny Książe i jego umiejętności

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Prince of Persia: The Two Thrones to gra zręcznościowa na telefony Java. Teraz nie musisz mieć potężnego komputera PC lub drogiej komórki, aby zagrać w Prince of Persia. Jeśli szukasz wciągającej gry z mnóstwem akcji, pobierz Prince of Persia: The Two Thrones.

Prince of Persia: The Two Thrones to mobilna wersja gry znanej z komputerów PC i konsol Xbox oraz PlayStation. Twoim zadaniem w grze jest uratowanie porwanej księżniczki. Oczywiście, aby tego dokonać, będziemy musieli wykorzystać cały arsenał akrobatycznych ruchów, z jakich znany jest Książe Persji.

Podczas grania w Prince of Persia: The Two Thrones możemy przełączać się między Księciem, a jego złym alter ego, Mrocznym Księciem. Każdy z nich dysponuje innym stylem walki i inną bronią. Zapewnia to wiele zabawy i konieczności myślenia, jak najlepiej pokonać danego wroga.

Najczęściej pobierane Akcji na java

Prince of Persia: The Two Thrones

Download

Prince of Persia: The Two Thrones 1.10

Opinie użytkowników o Prince of Persia: The Two Thrones

Sponsorowany×